Naruto for real!

Tutaj naprawdę będziesz żył w świecie Naruto!

Ogłoszenie

Witaj na najciekawszej stronie PBF o Naruto!
Tutaj sam wcielisz się w shinobi i przeżyjesz wiele niezapomnianych przygód!

(zanim zaczniesz grać (lub o grze myśleć) przeczytaj regulamin i FAQ ^^)

#1 06-04-2008 17:14:54

slabix

Narrator

8016343
Zarejestrowany: 05-04-2008
Posty: 216
Punktów :   

F.A.Q.

Frequently Asked Questions czy jakoś tak, czyli najczęściej zadawane pytania.

1. Jak zacząć grać?
Odp: Najpierw musisz się zarejestrować. Następnie wejdź do kategorii "Info" na naszym forum, do działu "Tworzenie postaci", do wątku "Tworzenie postaci - krok pierwszy.". Tam będzie wszystko wyjaśnione.

2. Jak zostać geninem by móc dostać jakąś misję?
Odp: Wejdź do akademii twojej wioski, a tam do "Gabinetu ukończenia akademii ninja." Tam znajdziesz dalsze instrukcje.

3. Jak dostać jakąś misję?
Odp: Wejdź do akademii ninja twojej wioski, do wątku "Pomieszczenie główne (misje)". Tam znajdziesz dalsze instrukcje.

4. Jak zwiększać atrybuty?
Odp: Po każdej misji gracze piszą, do czego rozdzielają przydzielone PU (punkty nauki).

5. Jak się nauczyć Specjalnych Umiejętności?
Odp: Gdy piszesz, do czego rozdzielasz PU po misjach, możesz napisać, że wybierasz specjalną umiejętność. UWAGA! Specjalnych Umiejętności nie można wybrać na początku gry (przy tworzeniu postaci) !

6. Jak się nauczyć nowych jutsu?
Odp: Musisz znać jakiegoś nauczyciela. Może to być twój kolega albo sensei z poprzednich misji. Nauczycielem musi być ktoś o jedną rangę wyższy od ciebie. Wtedy idziesz do działu z treningami twojej wioski i czytasz info.
Sensei który ma cie uczyć kontaktuje się ze mną, po czym ja tworze specjalny wątek z treningiem. Jeśli chcesz się uczyć u któregoś z fikcyjnych sensei (których prowadzi narrator), piszesz posta pod tematem "info" z proźbą o trening.

7. Jeśli po misji nie chcę wydawać punktów tylko zbierać, co mam zrobić?
Odp: Powiadom o tym narratora, po czym napisz w sygnaturze/opisie  "PU: ileśtam".

8. Jeśli tak jak w pytaniu 7 zbierałem punkty, to mogę je wykorzystać kiedy chcę?
Odp: Nie. Punkty używać można tylko po misjach.

Ostatnio edytowany przez slabix (07-04-2008 17:31:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaworldots.pun.pl www.scooter-przemkow-team.pun.pl www.magiczne.pun.pl www.galactikgoal.pun.pl www.smoczyszpon.pun.pl