Naruto for real!

Tutaj naprawdę będziesz żył w świecie Naruto!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witaj na najciekawszej stronie PBF o Naruto!
Tutaj sam wcielisz się w shinobi i przeżyjesz wiele niezapomnianych przygód!

(zanim zaczniesz grać (lub o grze myśleć) przeczytaj regulamin i FAQ ^^)

#1 05-04-2008 04:05:08

slabix

Narrator

8016343
Zarejestrowany: 05-04-2008
Posty: 216
Punktów :   

Oficjalny spis Ninja.

Genini:

Harven Otaki:
wygląd: brak danych
historia: Kiedyś, kiedy Harven był jeszcze mały, spotkało go i jego rodzinę nieszczęście... Bowiem okrutni ninja z wioski mgły zaatakowały jego wioskę... Rodzice Harvena i pozostali wojownicy ninja z wioski prubowali się bronić. Nikt nie przeżył... Nikt, oprócz jednego chłopca. Tym chłopcem był nikt inny, jak Harven. Od tamtej pory Harven zawsze podąża swoją drogą... Nie zaprzyjaźnił się do tej pory z żadnym ninją...

Szuciek Hyuuga:
wygląd: Czarne włosy,wysportowany,wysoki,dobrze zbudowany,piwne oczy.
historia: Ukończyłem szkołę w wieku 10 lat .Urodziłem się w Kraju Ognia.Mam brunatne włosy,gładką skórę,jestem wysportowany.Dziewczyny wprost za mnie szaleją.Moi rodzice byli wielkimi ninja.Ojciec był przyjacielem Sanierayego,ale zginął podczas misji.Matka natomiast została zabita przez wrogich ninja.Moim sansei był Sanierayego ponieważ uważał że jest odpowiedzialny za śmierć moich rodziców.Moim przyjacielem z dzieciństwa był Todi ale nie wiem gdzie on teraz jest.Nie mam żadnych krewnych.Chyba że liczy Aishade.Mam tatuaż przedstawiający lisa o 9 ogonach.


Sakumo Senju:
wygląd:
sredniego wzrostu (167cm ), bandana na głowie, spodenki za kolana do połowy piszczela, bluza bez rękawów, sportowe buty, bandarze na nogach siegające prawie do kolan, szeroki pas z materiału za którym nosi nunchaku
(hehehe moze swoja fote wstawie )
historia:
po zalozeniu wioski konoha przez lidera klanu Shodaime uwazany byl za ostatniego z rodu, jednak tak niejest, niewiadomo jak i kiedy zginął lider, jednak pozostali którzy przezyli z niewiadomych powodów migrowali z krajiu do kraju, z osady do osady i z biegiem czasu ich populacja zmalala, teraz Sakumo jako jeden z nielicznych chce przywrucic dobre imie klanu i go odbudowac. Sakumo wychowywal sie podruzujac i poznając wielu ludzi oraz trenujac pod okiem najlepszych shinobi z klanu, którzy wrecz zmuszali go do ciezkiego treningu pokladajac w nim swe nadzieje-odzyskanie dawnej swietnosc klanu, wychowywany był przez jednego z jouninów, ten pokazal mu wiele ciekawych miejsc i wspanialych rzeczy, traktowal go jak wlasnego syna ktorego podobno stracil podczask wojen miedzy osadami. O jego rodzicach niewiele wiadomo, starsi Seniju mówią ze jego rodzice byli znakomitymi jouninami i wspominaja czasy wojen w których brali udzial. Zdeterminowany chce przywrucic dawną swietnosc i szacunek klanowi Senju.
cel: przywrucic dawną swietnosc i szacunek klanowi Senju


Kabu Hyuuga
Wygląd: Wzrost:162, waga: 70kg, czerwone włosy wysunięte do przodu, czarny płaszcz wojownika, czarne spodnie wojownika, czarny t-shirt, lekkie buty.
Historia: Kiedyś mieszkaliśmy w małym domku niedaleko Konohy. Mój ojciec był Jouninem a matka kucharką. W czasie ataku na miasto zamordował ich człowiek z bandaną na oku, a ja wszystko oglądałem spod stołu. Zapamiętałem tylko, że był z Wioski Ukrytej We Mgle. Potem, jako dzieciak trafiłem pod opieke jednego z mistrzów, gdzie dorastałem. Ciągle nie moge zapomnieć o tamtym wydażeniu, i od kiedy to się wydażyło trenuję, by zostać jouninem tak jak ojciec.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tirup.pun.pl www.nevadatan.pun.pl www.gandzia.pun.pl www.niewielkiazyl.pun.pl www.3lipca.pun.pl